درباره آرالوخانه | درباره آرالو

داستان ما

هسته اصلی آرالو در پاییز سال 1386 در ابتدا بصورت یک تیم دانشجویی برنامه نویس، تشکیل شد. پس از گذشت نزدیک به سه سال و در اسفند سال 1389 با ثبت شرکت آرامش گستر رهاوردنت با نام تجاری آرالو با شماره ثبت 32003 رسما شروع به کار کردیم.
عمده فعالیت شرکت آرامش گستر در سه سال ابتدایی ، طراحی وب سایت های تجاری و همچنین طراحی سامانه های تحت وب برای اداره کل آموزش و پرورش استان فارس بود. از سال 1393 بخش برنامه نویسی اندروید ما فعالیت خود را آغاز نمود و تا کنون اپلیکیشن های فروشگاهی و خدماتی متنوعی را در بازار کشور به مرحله انجام رسانده ایم. همچنین از سال 1396 تیم واقعیت افزوده ما فعالیت خود را در زمینه ساخت کاتالوگ ، آلبوم ، سرامیک و کتاب های هوشمند شروع کرد.

درباره آرالو

یکی از مهمترین اهداف پیدایش سامانه آرالو جنبه صرفه اقتصادی خدمات می باشد.ما با راه اندازی پلن پرداخت ماهیانه و با قیمت نسبتا پایین تلاش نموده ایم تمامی اقشار مشتریان را قادر به راه اندازی وب سایت ، اپلیکیشن و دیگر خدمات نرم افزاری بسازیم. شما با اجاره یک سرویس بصورت ماهیانه این امکان را برای خود مهیا می کنید تا در صورت پشیمان شدن از راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود بدون اینکه هزینه بالایی را متحمل شده باشید از ماه بعد آن را کنار بگذارید!پس برای استفاده از آرالو چه دلیلی بهتر از این که برای شروع کسب و کار خود و راه اندازی یک سایت یا اپلیکیشن جدید می توانید به عنوان مثال فقط هزینه 3 ماه استفاده از آن را پرداخت کرده و در صورت موفقیت در کسب و کار آن را تمدید و ادامه دهید.
شما در آرالو هزینه های اجاره هاست و دامنه و یا پشتیبانی سالانه را نخواهید داشت و می توانید از ابتدای کار با پرداخت مبلغ ماهانه 50 هزار تومان و دامنه انتخابی خودتان صاحب یک وب سایت شوید.


فرهنگ کاری آرالوهدف ما حل کردن مشکلات مشتریان است. به همین دلیل همراه شما وارد گود می شویم.

ارائه گزارش های تفصیلی از وضعیت فعلی کسب و کارتان نمی تواند مشکلات شما را حل نماید به همین دلیل ما هم آستین ها را بالا می زنیم و در کنار شما به حل مشکلات می پردازیم.به مشتریان کمک می کنیم موفق شوند، چراکه موفقیت ما در گرو موفقیت مشتریان است.

موفقیت شما برای ما مهم است چرا که می خواهیم همیشه در کنار شما بمانیم.در هر تصمیم گیری از خودمان می پرسیم این کار چه کمکی به مشتریان می کند.

این به آن معنی است که همیشه منافع شما را در اولویت قرار می دهیم.اگر بدانیم که خدمات ما به شما کمکی نمی کند، مطمئنا این را به شما می گوییم.

فقط نمی خواهیم خدمات خود را بفروشیم. ایجاد مشتری موفق و راضی مهمترین هدف ماست.ما دوست مطیعی که هر چه شما بگویید، چشم بگوید نیستیم . ما می خواهیم مشاوران مورد اعتمادتان باشیم.

در مورد درخواست های شما با یکدیگر گفتگو می کنیم و همراه با هم مواردی را اجرا می کنیم که برای شما ارزش ایجاد نماید. ما برای اینکه شما را از خود راضی کنیم تمامی در خواست هایتان بی چون و چرا انجام نمی دهیم. سعی می کنیم برای شما ارزش بیافرینیم تا از ما راضی باشید.قولی نمی دهیم که نتوانیم به آن عمل کنیم.

اصلا دوست نداریم بدقول باشیم. اگر کاری را نتوانیم انجام دهیم، قول انجام آن را نمی دهیم.

مدیریت


محمد آرامش فرد
مدیر شرکت و برنامه نویس
www.Arameshfard.ir

تاریخچه آرالو

هسته اولیه
پاییز 1386

تشکیل یک تیم برنامه نویسی از دانشجویان مهندسی نرم افزار کامپیوتر

تاسیس شرکت
اسفند 1389

تاسیس و ثبت رسمی شرکت نرم افزاری آرامش گستر رهارودنت

راه اندازی دپارتمان اندروید
تابستان 1393

شروع ساخت پروژه های اپلیکیشن اندروید

راه اندازی دپارتمان واقعیت افزوده
بهار 1396

شروع ساخت پروژه های AR

تولد آرالو
تابستان 1398

ارائه خدمات اقساطی و آنلاین وب سایت و اپلیکیشن های موبایل